KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15837065
nr 1583 7065
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Etsning, Signerad, numrerad 38/90. Bladets mått: 44x37 cm, yttermått inklusive ram: 51x40 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:58:43
4/12 18:20:42
4/12 19:11:33
James Coignard
Läs mer om James Coignard